Contact

 

 

Voorzitter:

Paul Groot Koerkamp

Bathmenseweg 40

7434PZ Lettele

Tel: 0630423459

email: phggrootkoerkamp@gmail.com

Secretaris:

Herman Oltvoort

Nengersteeg 3

7245NL Laren (Gld)

tel: 0573401389/ 0610683254

email: h.oltvoort@hetnet.nl

 

Bert te Winkel

Tolhutterweg 18

7261 KT Ruurlo

Tel: 0573461584

Mob: 0627911282

email: f.te.winkel@comveeweb.nl

 

 

Gerrit Rietberg

Weerdhofweg 2

8198 KS Marle

Tel: 0623274529

email: weerdhofslanden@gmail.com

Website/nieuwsbrief

Jan Olde Rechterschot

Schopkesdijk 2

8111 RH Heeten

Tel: 0572 381504

email: j.olderechterschot@planet.nl

 

 

 

 

 

 

 

Voorzitter:

Toon Loonen

Volen 5

5812 AG Heide

tel: 0478-550930

06-20495074

e-mail:   toon.loonen@outlook.com

 

Secretaris/penningmeester:

Albert Vink

Olen 13

5694 NP   Breugel

tel: 06-23956520

e-mail:  afvink@hotmail.com

 

Willem Priems

Heiblomsedijk 29

5258 TT Berlicum

tel: 073-5034515

06-18892375

e-mail:   wm.priems@gmail.com

 

Vice voorzitter:

Wim van Dinther

Macharenseweg 32

5346 JM Oss

tel:  0412-625451

06-21640668

e-mail:   Tvdinther1984@hotmail.com

Website/nieuwsbrief

Jos Kuijpers

Croylaan 6

5735 PC Aarle Rixtel

tel: 0492-383469

06-20292191

e-mail:   jojocroy6@gmail.com

Adviseur:

Henk Lutke Willink

Stad 1

6035 AT Ospel

tel: 06-20364464

e-mail: henk.lutke-willink@crv4all.com

 

 

 

 

  

Het bestuur van MRIJ Oost

Het bestuur van MRIJ Zuid

Lidmaatschap

Voor vragen betreffende uw (aanstaande) lidmaatschap, gaarne rechtsstreeks contact opnemen met de secretaris/ penningmeester van de betreffende club.

Voor overige vragen kunt u het contactformulier gebruiken.

Uw mail is verstuurd. Dank u wel. U krijgt zo spoedig mogelijk antwoord.